Tesla Model Y
Long Range AWD 75 kWh | VERWACHT | Snelladen | Autopilot | Pano | Camera | Memory | Stoel/Stuurverw.
Direct kopen, basisprijs: € 35.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.000,-
LEASEPRIJS: € 567,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.000,- |
| Kosten rijklaarmaken | : € 595,- excl. btw |
|---|---|
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model Y |
|---|---|
| Uitvoering: | Long Range AWD 75 kWh | VERWACHT | Snelladen | Autopilot | Pano | Camera | Memory | Stoel/Stuurverw. |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 september 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 51.423 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 567,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-806-NJ |
| Vermogen: | 258 kw / 351 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 1.954 kg |
| Wielbasis: | 289 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.619 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep
- Achterklep elektrisch
- Adaptieve Cruise Control
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Getint glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Led verlichting
- Lichtmetalen velgen
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio met DAB+ functie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate control
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Mistlampen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuur multifunctioneel
- Stuurbekrachtiging
- Stuurwiel verwarmd
- Virtual Cockpit
- Voorstoelen verwarmd
- Overige
- Bluetooth
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Toelichting
Greven Automotive – Direct rijden uit 700+ occasions en bedrijfswagensBent u op zoek naar een bedrijfswagen of occasion die precies bij uw wensen past? Bij Greven Automotive vindt u het allemaal: een voorraad van 700+ voertuigen op een terrein van 50.000 m², vrij toegankelijk 24/7, en gratis thuisbezorgd binnen 24 uur door heel Nederland. Zo kiest u rustig en op uw eigen tempo, zonder verrassingen en zonder tussenpersonen. Onze showroom is elke zaterdag en zondag geopend!
Financial Lease zoals het hoort
Onze lease-oplossingen zijn duidelijk, eerlijk en volledig afgestemd op uw situatie:
• Transparante maandbedragen zonder verborgen kosten
• Flexibele looptijden, van kort tot standaard 72 maanden
• Maandbedrag aanpassen via aanbetaling of inruil
• Btw vooraf betaald? U ontvangt dit volledig terug bij uw eerstvolgende aangifte
Onze adviseurs denken actief met u mee, zodat u altijd de meest voordelige en praktische optie kiest.
Kwaliteit, zekerheid en garantie
Elk voertuig wordt zorgvuldig gecontroleerd en scherp geprijsd aangeboden. Wilt u extra zekerheid? Kies uit onze optionele garantiepakketten tot 12 maanden — volledig afgestemd op uw wensen en situatie.
Belangrijke informatie over occasions
Occasions zijn gebruikte voertuigen en kunnen gebruikssporen bevatten. Bouwjaar en kilometerstand zeggen niet alles over hoe een auto is behandeld. Bekijk daarom de foto’s goed en stel gerust al uw vragen. Houd rekening met mogelijke kleurafwijkingen door lichtinval of glans.
Waarom Greven Automotive
• Direct beschikbaar en direct rijden uit een ruime voorraad van 700+ voertuigen
• 7 dagen per week geopend, terrein 24/7 vrij toegankelijk
• Gratis next-day levering in heel Nederland
• Snelle en transparante Financial Lease: altijd eenvoudig en voordelig
• Klantgericht advies van ervaren medewerkers, duizenden tevreden klanten gingen u voor
Greven Automotive – uw betrouwbare partner voor occasions en bedrijfswagens, met snelheid, gemak en zekerheid.
Personenauto’s nieuw en gebruikt: Alfa Romeo Giulia - Stelvio | Audi A1 - A3 - A4 - A5 - Q2 - Q3 - Q5 - Q7 - e-tron - A6 | BMW 1 Serie - 2 Serie - 3 Serie - 4 Serie - 5 Serie - X1 - X3 - X5 - X7 - i4 - iX | Citroën C1 - C3 - C3 Aircross - C4 - C4 Cactus - C5 Aircross | Fiat 500 - Panda - Tipo | Ford Fiesta - Focus - Puma - Kuga | Jeep Compass - Renegade | Kia Ceed - Niro - Sportage - Stonic - EV6 - Picanto – Proceed - Sorento | Land Rover Range Rover Evoque - Discovery Sport | Lynk & Co 01 | Mazda CX-3 - CX-30 - CX-5 - Mazda3 | Mercedes-Benz A-Klasse - B-Klasse - CLA - B-Klasse | C-Klasse - E-Klasse - GLA - GLB - X-Klasse | MINI Cooper - Countryman | Mitsubishi ASX - Outlander | Nissan Qashqai - Juke - Leaf | Opel Adam - Corsa - Astra - Insignia - Mokka - Grandland | Peugeot 108 - 208 - 2008 - 3008 - 308 - 408 - 4008 - 5008 - 508 - e-208 | Polestar 2 | Renault Clio - Captur - Megane - Scenic | SEAT Ibiza - Leon - Arona - Ateca | Škoda Fabia - Octavia - Karoq - Kamiq -Kodiaq - Superb – Tarraco | Tesla Model 3 - Model Y - Model S | Toyota Yaris - Aygo - Corolla - C-HR - RAV4 | Volkswagen Polo - Golf - T-Cross - T-Roc - Tiguan - Passat - ID.3 - ID.4 - Up | Volvo S40 - S60 - V40 - V60 - XC40 - XC60 - XC90 |
Trefwoorden: Occasion - Personenauto - SUV - Hatchback - Sedan - Estate - Touring - Station - SW - Combi - Coupé - MPV - Cabrio - Elektrisch - EV - Hybride - Plug-in Hybride - Automaat - Handgeschakeld - 4x4 - AWD - xDrive - Lage km stand - Direct leverbaar - Onderhouden - Dealercheck - Garantie - Trekhaak - Parkeerhulp - Airco - Automatische airco - Clima - Cruise Control - Adaptive Cruise Control - Lane Assist - Navigatie - Navigatiesysteem – Pano - Panoramadak - Schuif-/kanteldak - LED - Full LED koplampen - Lazer verlichting - Adaptive verlichting - Apple CarPlay - Android Auto - Apple CarPlay / Android Auto compatibel - Sportpakket - Executive - Premium - Comfort - Luxe - 5 deurs - 3 deurs - All season banden - Winterbanden - Lichtmetalen velgen - 18 inch velgen - 19 inch velgen - 20 inch velgen - 21 inch velgen - 22 inch velgen - Multimedia - Virtual - Smart Connect - Stoelverwarming - Stuurverwarming - Elektrische ramen - Keyless - Keyless start - Keyless go - Start Stop - DAB Radio - Bluetooth - Veiligheidspakket - Veiligheidsfeatures - JCW - E-Drive - GTI - Longrange - E-tron sportback - E-tron - S-line - 2x S-line - 3x S-line - AMG - S-Edition - R-Line - 2x R-line - 3x R-line - FR - R-Design - GT-Line - GT - RS-Line - GTE - Black optic - Black Edition - Burmester - B&O - Harman-Kardon - Canton audio – JBL - 360 Camera - Luchtvering - Privacy Glass - Leder - Stoffen bekleding - Alcantara - Suede - M-Pakket - M-Sport - DSG - Night Pack - Performance - NAP - Metallic lak - Parelmoer - 7p - 7 persoons - Head-up display - HUD - Zwarte hemel - Diesel - Origineel Nederlands - Sportline - 100% Elektrisch – SOH